Tasavvuf Ekibi

Tasavvuf grubu kiralama konusunda en uygun tasavvuf ekibi fiyatları. Pro Organizasyon firması ilahi grubu bay bayan musiki ekibi kiralaması yapabilir bunu da %20 indirimli fiyatlara yapabilirsiniz.

ilahi ekibi kiralama hususunda İstanbul ve tüm Türkiye’de düğün ve sünnetlerde hizmet vermektedir. Alanında profesyonel gruplar ile çalışan firmamız dilediğiniz gün ve gecede sizlere en iyi organizasyonu düzenlemek için çalışmaktadır.

Tasavvuf Ekibi Musiki Grubu

Dini düğün ve İslami nişan törenlerinde ilahi grubu ve tasavvuf ekibi kiralama hizmetleri firmamızca verilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti çok uygun fiyata vermek için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
[rev_slider tasavvuf-ekibi-ilahi-ekibi]

 

Tüm Türkiye illerinde organizasyon firmamız hizmet vermektedir. Semazen ekibinden dini düğün törenlerine tüm İslami organizasyonlarda markalaşmış bir organizasyon firmasıyız.

 

İlahi Eşliğinde Semazen Gösteri ve Tasavvuf Ekibi

Düğünlerde semazen gösterileri ile ilahi eşliğinde uzman ekibimiz ile görsel ve dinen anlamlı şölenler sunulmaktadır. Özel günlerde kutlu doğum haftası programlarında ilahi sanatçılarımız ile sizlere kesintisiz dini organizasyonlar sunmaktadır.

 

3 yorum

  1. İyi bir dini düğün organizasyonu istiyoruz acaba bizlere düğün İçin semazen Ekibi ve yine Dinî düğün uyumlu bir müzik grubu rica etsek sizden fiyat olarak nasıl olacak dinib düğün organizasyonu fiyatları için bize dönüş yapmanızı bekliyorum ayrıca semazen fiyatları 200 tl ise 2 Semasen ücreti 400 tl mi oluyor bu durum müzik grubu içinde aynımı yani neyzen ücreti kanun ücreti fiyatları ve Bendir ( def) ücreti kiralama fiyatları konusunda kişi sayısına göremi fiyatları veriyorsunuz ???

    • Merhaba tasavvuf ekibi kişi sayısı ve organizasyonda bulunacak ses sistemi yada adres ve davetli sayısı vs vs gibi bilgileri bizlere lütfen ulaştırın sizlere daha net cevap verebilmemiz için bizimle lütfen iletişime geçiniz teşekkür ederiz….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*