Sosyal Medyada Biz}

Sünnet Tahtı

Sünnet Tahtı

Sünnet tahtı islami sünnet düğünü ve eğlenceli sünnet düğün organizasyonlarında kullanılmaktadır.

Fiyat bakımından pahalı olduğu için ürünü kiralamak daha mantıklıdır.

Bir gecelik kullanılacağından dolayı satın alma gereği duyulmaz firmamız sünnet tahtı kiralama ve İslami sünnet düğünü organizasyonu hizmeti vermektedir.

En uygun fiyat ile sünnet düğün tahtı kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sünnet Tahtı Modelleri

Sünnet düğünü tahtı ile birlikte salona girilirken durumu uygun bir senfoni çalınması organizasyonun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar.

Otantik esintiler yaşatan sünnet düğün tahtları genellikle kırmızı, mavi ve beyaz renklerde olup iki çocuğun oturabileceği büyüklükte konforlu bir alan sağlar.

Sünnet taht ve mehter marşı eşliğinde davetlilerin arasından davetlileri selamlayarak gelen sünnet çocuğu taht için ayrılan özel alana yerleştirilir.

Zengin taht modellerimiz ile Türkiye ve 81 ilde İstanbul ve tüm ilçelerinde profesyonel anlamda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Sünnet Düğünü Tahtı Kiralama

Sünnet düğünü organizasyonu için yeniçeri kiralama mehter takımı kiralama gibi hizmetler içinde yanınızdayız.

Sünnet düğünü tahtı kiralama hizmeti ile sünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dâhilinde çoğu zaman yeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafında tahtın taşınması ve sünnet alanında gezdirilip yerine konması ile başlar.

Süslenen sünnet düğünü tahtında aileler duygusal anlar yaşarken sünnet çocuğu kendisini adeta padişah konumunda hissedecektir.

Sünnet Tahtı
5 (100%) 3 oy[lama]
26 Mayıs 2017
1.245 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Şeyma dedi ki:

    Merhaba sünnet tahtı üzerindeki tül sizin tarafınızdan mi belirleniyor yoksa biz kiralama yaparken seçim yapabiloyormuyuz

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara