Semazen Ekibi

Semazen Ekibi

Semazen ekibi geçtiğimiz yıllardan bugüne sizlere hizmet veren firmamız tarafından uzun yıllardır semazen kiralama hizmeti sunmaktayız.

Semazen Ekibi ?

Semazen ekibi tek olmayan çoğul kişi anlamında konuya sadece semazen başlığında bulunsaydık semazen tek kişi anlamında olmaktadır bir organizasyon firması olarak tek semazen değil ekip halinde yani 1 den çok en az 2 kişi anlamında  bu konuyu aktarmamız gerekiyor.

Semazen Ekibi Kaç Kişi Olmalıdır?

Semazen ekibi en az 2 en fazla 10 kişi olmalıdır tabiki yapmış olduğunuz organizasyon içeriği ile alakalı kişi sayısı belirlenir örnek vermek gerekirse eğer semazenli nişan organizasyonu yada düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız ve organizasyonda semazen grubu olmasını istiyorsanız semazen ekibi ideal olan kişi sayısı 2 olmalıdır. Ama ! 4 kişi olmaz mı derseniz tabi olmaktadır.

Semazen ekibi kiralama

Semazen Ekibi Organizasyon?

Semazen ekibi organizasyon konusunu lütfen düşünmeyin siz misafirlerinizle ilgilenin gerisini bize bırakın bizler organizasyon konusunda profesyonel kişileriz bu iş bilir olmamızı yılların verdiği tecrübe ve sizlerden aldığımız güvene borçlu olduğumuzu unutmuyoruz.

Ayrıca sadece semazen ekibi organizasyon değil sizlere ilahi ekibi ve tasavvuf ekibi grupları organizasyonu yapıyoruz bilgi için tıklayınız

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları ?

Semazen kiralama fiyatları ekibin kişi sayısına göre değişmektedir eğer örnek vermek gerekirse program tarihi uygun hafta sonu olmayacak bir gün ise işte o zaman fiyatlar konusunda 2 kişilik semazen fiyatları %25 indirimli olmaktadır.

Hafta sonu cuma cumartesi ve pazar günlerin den herhangi bir gün organizasyonunuz da semazen kiralamak istiyorsanız bu % 25 kampanyamız geçerli olmayabilir.

Kampanya fiyatlarından faydalanmak için diğer bir fırsat ise 3 ay önceden randevu alıp % 25 kampanyalarından yararlanmak

Semazen ekibi kiralama fiyatları oldukça kafa karıştırmaktadır.

2020 yılı Kampanya %25 ( Erken rezervasyon )

Tüm semazen ekibi katılacağı dini düğün organizasyonları ve ilahi grubu kampanya için şimdiden lütfen randevu alınız..

Dini düğün ve İslami organizasyonlarda sıklıkla gördüğümüz bu sema gösteri grupları kiralama fiyatları aslında ne durumda.

Tek sema gösterisi ve Profesyonel ekip gösterileri arasındaki fiyat farkı ve görsel fark nedir?

Tek semazen mi kiralıyayım? gibi sorular aklınızdan geçmektedir.

Semazen Kiralama

semazen kiralama gösteri bakımından çok sade kalacağından biz pro organizasyon olarak minimum 2 semazen kiralamanızı öneriyoruz. Sema gösterileri daha izlenir olmaktadır. Tek kişi sema  gösterisi seyirci ve konuklarda dikkat çekememektedir. Renkli semazen grubu gösterileri ile oldukça başarılı bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Semazen Grubu Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

  • Sema gösterisi ekibi kiralayacağınız firmanın daha önceki referanslarına göz atmalısınız.
  • Hangi il ve ilçelerde hizmet verdiğini sormalısınız. Bu size hem zaman hemde ekonomik katkı sağlayacaktır.
  • Gerçekten bu işi yapan bir firma olduğuna emin olmalısınız.
  • Semazen ekibi istediğiniz firma sizlere Dini Düğün ,dini nişan,sünnet düğünü,yada konser programlarına uygunluğunu sorun.! Çünkü her semazen her programa uygun olamayabilir.
  • Randevu almadan ve % 30 dan fazla kopara ödemeyin.

Sema Gösterileri Hangi Organizasyonlar İçin İdeal ?

Dini düğünlerde bu organizasyonu rahatlıkla düşünebilirsiniz. Ramazan ayı organizasyonlarında ve tüm İslami organizasyonlarda gösteri yaptırabilirsiniz.

Firmamızın Organizasyonları ile yeni 2020 yılında Çok anlamlı ve özel günlerde sizlere hizmet vermek için burada olacağız.

Kutlu doğum haftası etkinlikleri ile sizlerde firmamızdan destek alabilir ve gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunumlar yapabilirsiniz.

Profesyonel Bir Firma mı Arıyorsunuz ?

Sema gösterilerinde eğitimin önemini duymuşsunuzdur. Önemli olan bu gösterileri anlamına yakın ve maneviyat yüklü bir şekilde sunmaktır. Pro Organizasyon olarak sema gösterileri ve diğer fasıl grubu tasavvuf grubu gibi organizasyonlarda eğitimini almış ve işinde profesyonel kişiler ile çalışmaktayız.

Part time ve Full time çalışan personelimiz ile sizlere kusursuz hizmet sunmak için çalışmaktayız.

İslami Düğünlerde Gösteri Sunun

İslami düğün organizasyonlarının olmazsa olmaz denilebilecek bir organizasyonu olan bu hizmetler sadece sema gösteri ile bitemez. İlahi grubu eşliğinde ve tasavvuf musiki müziği eşliğinde gösteriler seyirci ve konuklara unutamayacakları bir gün geçirmelerine neden olmaktadır.

Sizlerde düğün ve nişan organizasyonları için firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Organizasyon İşini Profesyonellere Bırakın….

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

2 yorum

  1. İyi günler semazen Ekibi konusunda ihtiyacımız olan semazen grubu ve ilahi Ekibi sizden temin etmek istiyoruz acaba dini düğün organizasyonunu komple mi yapıyorsunuz yoksa sadece semazen ekibi ilahi grubu gibi hizmetlerine karşılık mı veriyorsunuz. Dinî düğün organizasyonu fiyatları acaba ne kadar? Semazen ve ilahi grubu ücretlerini de yazarsanız sevinirim. İyi calışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*