Semazen Ekibi

Semazen Ekibi,jpg

Semazen ekibi geçtiğimiz yıllardan bugüne sizlere hizmet veren firmamız tarafından uzun yıllardır semazen kiralama hizmeti sunmaktayız. Semazen kiralama hizmetimiz ile semazenlerimizi sizin istediğiniz adrese istediğiniz saat te organize ediyoruz . ister 1 kişi isterseniz 50 kişilik semazen ekibimizle tüm organizasyonlarınıza sorunsuz bir şekilde semazen kiralama hizmeti veriyoruz…

semazen ekibi,jpg

Semazen Ekibi ile Alakalı Merak Ettikleriniz

Semazen ekibi, HZ. Mevlana’nın geçmişte sema etmesi ile’  günümüze kadar gelen bu anlayışla yapılan bu gizemli dönüşe sema denilmekte’  bu semayı gerçekleştiren kişiye, semazen denilmektedir. Semazenin gizemli bir şekilde başı dönmeden sema yapması en çok merak edilenler arasında olmaktadır . Semazen neden döner ve nasıl döner gibi bir çok merak ettikleriniz arasında bu konuyu canlı semazen gösterisini organizasyonlarımız ile sizlere sunmaktayız… 

semazen ekibi,jpg

Düğünde Semazen Ekibi Kaç Kişi Olmalıdır?

Semazen kişi olarak en az 2 en fazla 10 kişi olmalıdır,  ayrıca yapmış olduğunuz organizasyon içeriği ile alakalı kişi sayısı belirlenir örnek vermek gerekirse eğer semazen li nişan organizasyonu yada düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız semazen kişi sayısı en az 2 kişi , en fazla 10 kişi olması gerekmektedir..

Semazen organizasyon konusunu lütfen düşünmeyin siz misafirlerinizle ilgilenin gerisini bize bırakın bizler organizasyon konusunda profesyonel kişileriz. Bu iş bilir olmamızı yılların verdiği tecrübe ve sizlerden aldığımız güvene borçlu olduğumuzu unutmuyoruz.

Ayrıca sadece semazen ekibi organizasyonları yanında sizlere ilahi ekibi ve tasavvuf ekibi kiralamada yapmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz…

semazen ekipleri kiralama,jpg

Semazen Kiralama Fiyatları?

 • Yetişkin semazen ekibi fiyatları kişi başı 200 TL olmaktadır …
 • Çocuk semazen grubu 200 TL olmaktadır.
 • Bayan semazen grubu 200 TL olmaktadır
 • Renkli kıyafet giyimli semazen 200 TL olmaktadır.
 • Klip, film, dizi çekimlerine uygun semazen ekibi 700 TL olmaktadır.
 • Okul programları özel semazen ekibi fiyatları 200 TL olmaktadır.
 • Mağaza açılış organizasyonları için semazen ekibi fiyatları 400 TL olmaktadır.

Yukarıdaki semazen kiralama fiyatları kişi başı olup fiyat tarifesi güncel olmaktadır…

Yeni yıl Kampanya %25 ( Erken rezervasyon )

Fiyatlar konusunda erken rezervasyon yapıldığında indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz…

 

semazenli düğün,jpg
semazen ekibi

Semazen Kiralama

 • Semazen kiralama saatlik yada günlük değildir programın içeriği kadardır örneğin : bir düğün organizasyonun da ortalama 20 dakikalık bir zaman olarak semazenlerin sema yaptığı düşünülmesi ve semazen kiralamada   bunun bilinmesi ve  değerlendirilmesi gerekmektedir.
 • Semazen ile nişan organizasyonları için aynı dini düğün organizasyonları gibi 20 dakikalık bir zaman olarak düşünülüp kiralanması gerekmektedir.
 • Sünnet düğün için semazen kiralamak istiyorsanız Düğün ve nişan organizasyonları gibi ortalama 20 dakikalık bir süre sema gösterisi olmaktadır ve bu süre ile alakalı organizasyon yapılmalı ve bu bilinç ile  semazen kiralanmalıdır.
 • İftar organizasyonları için semazen kiralama akşam ezan saatine 20 dakika kala sema gösterisi başlar ve ezan okunduğunda semazenlerin sema gösterisi bitmektedir. Eğer bir iftar davetiniz için semazen kiralamak istiyorsanız bu önemli konuyu bilmeniz gerekmektedir.
 • Mağaza açılışı için semazen kiralama süresi anlaşmaya bağlı değişmektedir
 • Okul içi (şebi arus) yada Mevlana törenleri gibi etkinlikler için semazen kiralamak isterseniz bu iyi bilinmelidir ki ! etkinlik provaları için ekstra bir zaman gerekmektedir. Eğer prova gerektirmeyen bir etkinlik ise bu ortalama 15 dakikalık bir semazen kiralama hizmeti genelde yetmektedir.
 • Klip, dizi, film çekimleri için semazen  kiralama günlük yada saatlik olmaktadır. Çekimlerin sürekli tekrarı ve teknik arızaların sıkça görüldüğü bu çalışmalarda semazen kiralamak saatler bazen günler almaktadır
dini düğüm,jpg
semazen grubu

Semazen Grubu Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

 • Sema gösterisi ekibi kiralayacağınız firmanın daha önceki referanslarına göz atmalısınız.
 • Hangi il ve ilçelerde hizmet verdiğini sormalısınız. Bu size hem zaman hem de ekonomik katkı sağlayacaktır.
 • Gerçekten bu işi yapan bir firma olduğuna emin olmalısınız.
 • Semazen ekibi istediğiniz firma sizlere Dini Düğün ,dini nişan, sünnet düğünü yada konser programlarına uygunluğunu sorun.! Çünkü her semazen her programa uygun olamayabilir.
 • Randevu aldıktan sonra % 30 dan fazla kopara ödemeyin.

Semazenler İle Sema Gösterileri Hangi Organizasyonlar İçin İdeal ?

 • Dini Düğün
 • İslami Nişan Törenleri
 • İslami Sünnet Düğünleri
 • Ramazan Etkinlikleri İftar Programları
 • Film, Dizi , Klip Çekimleri
 • Mağaza Açılış Organizasyonları için
 • Turistik Tanıtım Günleri
düğün için semazen,jpg
Semazen grubu ile dini düğünler çok daha renkli ve daha maneviyat dolu olacak…

Firmamızın Organizasyonları ile yeni  yılı da Çok anlamlı ve özel günlerde sizlere hizmet vermek için burada olacağız.

Kutlu doğum haftası etkinlikleri ile sizlerde firmamızdan destek alabilir ve gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunumlar yapabilirsiniz.

Profesyonel Bir Firma mı Arıyorsunuz ?

Sema gösterilerinde eğitimin önemini duymuşsunuzdur. Önemli olan bu gösterileri anlamına yakın ve maneviyat yüklü bir şekilde sunmaktır. Pro Organizasyon olarak sema gösterileri fasıl grubu ve tasavvuf grubu gibi organizasyonlarda eğitimini almış ve işinde profesyonel kişiler ile çalışmaktayız.

Part time ve Full time çalışan personelimiz ile sizlere kusursuz hizmet sunmak için çalışmaktayız.

düğünde semazen,jpg

İslami Düğünler de Semazen Ekibi Gösterileri Sunun

İslami düğün organizasyonlarının olmazsa olmaz denilebilecek bir organizasyonu olan bu hizmetler sadece sema gösteri ile bitemez. İlahi grubu eşliğinde ve tasavvuf musiki müziği eşliğinde gösteriler seyirci ve konuklara unutamayacakları bir gün geçirmelerine vesile olun.

Sizlerde düğün ve nişan organizasyonları için firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

2 yorum

 1. İyi günler semazen Ekibi konusunda ihtiyacımız olan semazen grubu ve ilahi Ekibi sizden temin etmek istiyoruz acaba dini düğün organizasyonunu komple mi yapıyorsunuz yoksa sadece semazen ekibi ilahi grubu gibi hizmetlerine karşılık mı veriyorsunuz. Dinî düğün organizasyonu fiyatları acaba ne kadar? Semazen ve ilahi grubu ücretlerini de yazarsanız sevinirim. İyi calışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*