Renkli Semazen Grubu

semazen sema

Renkli semazen grubu gösterileri Sema eden semazenlerin üzerindeki semazen kostümü Mavi Sarı ve Kırmızı renklerde gösteri yapılmaktadır.

Dev organizasyonlarda hizmet veren renkli semazen grubu gösterileri Pro organizasyon Firmamızda en uygun fiyat avantajları ile.

İstanbul Renkli Semazen Grubu Gösterileri

Semazen grubumuz ister mavi sarı kırmızı beyaz mor yada siz hangi renklerde semazen isterseniz firmamız sizlere o renklerde semazen grubunu tarafınıza gönderecektir.

Türkiye ve İstanbul’un  tüm ilçelerinde hizmetimiz vardır.

Hizmetlerimize çok uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

semazen grubu  gösterilerini dini ve İslami organizasyonlarda sünnet düğünü nikah nişan gibi gece ve günlerde özel etkinliklerde kullanabilirsiniz.  Semazen kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Semazenli düğün,dini sünnet düğünü,kına gecesi gibi organizasyonlarda hizmetinizdeyiz. Dini ve İslami düğün konularında tasavvuf müziği ekibi ve ilahi ekibi , semazen ekibimizin yanında Profesyonel orkestramız ile hizmet veriyoruz.

Semazenli Düğün Organizasyonu

Semazenli Dini düğün ve diğer tüm İslami organizasyonlarda %30 gerçek ve net fiyat indirimi. Firmamızda Profesyonellerden hizmet alın diye Tasavvuf müzik ekibi,Semazen Gösteri Ekibi ve Mehter takımı ve fazlası hizmetinizde..

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*