Mehter Ekibi

Mehter ekibi organizasyon hizmeti en uygun fiyat avantajları ile sizlere mehteranlar sunuyoruz.

Gösteri ve etkinliklerde oldukça ilgi odağı olan mehter gösterileri Osmanlı devletimizin günümüze kadar gelen ve Osmanlıyı unutturmayan etkinliktir.


Mehter takımı kiralama fiyatları
bakımından %20 indirim avantajını kaçırmayın.

İstanbul Mehter Grubu Organizasyonu

Mehter kiralama oldukça kolay bir işlemdir. Firmamızı arayarak etkinlik gününüzü belirtmeniz ve size özel fiyat teklifini almalısınız. Sektörde yıllardır hizmet veren firmamız sadece mehter organizasyonları ile sizler ile buluşmuyor. Semazen grubu organizasyonlarımız ile dini düğün ve İslami organizasyonların tümünde hizmet veriyor.

[rev_slider mehter-grubu]

Mehter gösterileri Türkiye ve tüm illerinde yapılabilir. Dilediğiniz il ve ilçeye hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezli çalışan firmamız en uygun fiyatlı ve işinde profesyonel kadro elemanları ile hizmet için beklemektedir.

Mehter Ekibi Kiralama Nasıl Yapılır ?

Mehter gösterileri bir ekip çalışmasıdır. Bu yüzden kişi sayısı önemlidir. Fiyatları mehter grubu kişi sayısı etkilemektedir.

Mehter grubu kaç kişiden oluşur ?

Minimum 9 kişiden oluşmalıdır.

Sonrası artırılabilir. Bu sizin zevkinize kalmış dilerseniz 300 kişi bile kiralayabilirsiniz.

Osmanlı devletinde Mehter Takımında kaç kişi kullanılmakta idi ?

Osmanlı mehteranları 250 ve üstü sayılarda kullanılmakta idi. Bu rakamın altında mehter takımı yoktu. Tabi o zamanlar mehter takımı askeri bir unsurdu.

 

 

7 yorum

    • Biz kendi bünyemizde ve istanbul gibi büyük bir metropol şehirde istanbulun en iyi müzisyenleri ile çalışıyoruz kendi bünyemizde ve kendi bünyemizin dışında kiralama yapıyoruz ilginize teşekkür eder iyi günler dileriz..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*