İstanbul İlahi Grubu

istanbul ilahi grubu dini düğünlerde sizlere en iyi şekilde tasavvuf müziği eşliğinde ilahi tasavvuf grubu kiralama hizmetleri sunmaktayız.

İlahi eşliğinde semazen gösterisi düğün ve nişan organizasyonlarının vazgeçilmez organizasyonu olan İslami gösteriler tarafımızca yapılmaktadır.

Sizlere tüm İstanbul semtlerinde uygun fiyatlı tasavvuf grubu kiralama hizmeti vermekteyiz.

Pro İlahi Grubu ile Düğünlerde Sema Gösterisi

İlahi ekibimiz düğün kına gecesi nişan gibi dini törenlerde sizlere en uygun fiyat avantajları ile hizmet vermektedir.

istanbul ilahi grubu olarak Pro organizasyon randevu sistemi ile çalışmaktadır. İlerleyen günlerdeki ilahi ekibi kiralama düşüncelerinizi şimdi gerçekleştirerek %30 indirimli fiyata randevu sisteminden yararlanabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları alt kısımda bulunan yorum kısmından bizlere sorabilir anınında cevap alabilirsiniz.

Tüm İstanbul semtlerinde ilahi ve tasavvuf ekibi kiralama hizmetleri vermekteyiz. Siz tasavvuf musikisi seven dinleyicilere özel ilahi sanatçılarımız ile organizasyonlarda başarı sağlıyoruz.

Nişan ve Organizasyon için İlahi Grubu Kiralama

Dini düğünlerde ve İslami nişan törenlerinde sıklıkla gördüğümüz muhafazakar kesim tarafından genellikle tercih edilen düğünlerde ilahi grubu,semazen gösterisi,tasavvuf müziği ekiplerini sıklıkla görebiliriz. Manevi açıdan bizlere huzur sağlayan bu tür organizasyonlarda sizlerinde mutluluğu için elimizden geleni yapmaktayız.

Düğünlerde sadece pilav ayran dağıtmak yeterli olmuyor bu nedenle misafirlerimiz sıkılabiliyor. Fakat bir sema gösterisi ile misafirler keyifli vakit geçiriyor ve topluma örnek olmuş oluyoruz. Düğünler neslimizin devamlılığı için gerekli organizasyonlardır. Küçüklerimiz bizlerden örnek alarak ilerleyen yaşlarını yaşamalı ne ekersek onu biçeriz bunu unutmamalıyız.

Pro organizasyon olarak ilahi müzik grupları kiralama şirketimiz sizlere aynı gün ilahi şöleni sunma garantisi sunmaktadır.

Düğün için ilahi grubu ilahili semazenli düğün düşüncelerinizde firmamız sizlere hizmet vermek için burada beklemektedir.

Şirketimiz 7/24 Organizasyon Kiralama Hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

3 yorum

  1. Dini bir düğün yapmak istiyorum bunun için sizden bir İlahi grubu istiyorum Mayıs ayı içinde bu ilahi ve semazen Ekibi için fiyat teklifi almak istiyorum ve ayrıntılar için bilgi istiyorum örneğin 4 kişilik ilahi grubu 2 kişilik semazen arıyorum ve programı organize edecek bir kişi bizleri yönlendirecek teşekkür ediyorum …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*