Fasıl Ekibi

Fasıl Ekibi

 

Fasıl Ekibi Kiralama 

Evde fasıl ekibi ile müzik yapmak her zaman keyiflidir, ancak özellikle de profesyonel bir fasıl ekibi kiralayarak evinizde fasıl keyfi yapmak, unutulmaz bir deneyim haline gelebilir. Fasıl ekibi kiralama, özel günlerinizde, davetlerinizde veya sadece keyifli bir akşam yemeği için mükemmel bir seçenektir.

Fasıl ekibi kiralama konusunda en iyi seçeneklerden biri olarak, profesyonel ve deneyimli müzisyenlerden oluşan ekibimizle birlikte, sizlere unutulmaz bir evde fasıl keyfi deneyimi sunuyoruz. Ekibimizde yer alan kemancılar, kanunlar, kemanlar, darbukalar ve klarnetler, Türk müziği geleneğinde uzmanlaşmış ve yılların deneyimine sahip müzisyenlerdir.

Fasıl ekibi kiralama hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. İsteklerinizi dinler, konseptinize uygun müzikler çalarken sizlere eşlik ederiz. Ayrıca, ekibimizde yer alan müzisyenler, ses ve müzik teknolojileri konusunda da oldukça deneyimlidir. Bu sayede, evinizde gerçekleştireceğiniz fasıl keyfini, profesyonel bir stüdyoda dinliyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz.

Evde fasıl keyfi yapmak için önceden hiçbir hazırlık yapmanıza da gerek yoktur. Ekibimiz, kendi ekipmanlarını getirerek sizlere unutulmaz bir müzik deneyimi sunar. Fasıl grubu kiralama konusunda aradığınız profesyonellik, kalite ve keyif, bizimle birlikte sizleri bekliyor.

Sonuç olarak, evde yapılan müzik etkinlikleri her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Bu sebeple, evinizde fasıl keyfi yapmak isterseniz, en iyi seçeneklerden biri olan profesyonel fasıl ekibi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fasıl ekibi, Türk müziği geleneğinde uzmanlaşmış, deneyimli müzisyenlerden oluşur ve isteklerinize göre özelleştirilebilir. Fasıl ekibi kiralama hizmetimiz sayesinde, evinizde gerçekleştireceğiniz fasıl keyfi, unutulmaz bir deneyim haline gelecektir.

 

 

2023 Yılı Özel Kampanya Fasıl Ekibi Kiralama % 25 Net İndirimli Fiyat

İstanbul da hangi ilçede olduğunuz fark etmeden İstanbul fasıl ekibi kiralamak için hemen & 25 indirim den faydalanabilirsiniz.

 

Fasıl Ekibi,jpg
Fasıl-Grubu-İstanbul

 

Profesyonel Fasıl Ekibi Müzik Grubumuza Güveniyoruz

Kına gecelerini sizlere daha eğlenceli geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İşinde profesyonel ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmetler sunmaya çalışan firmamız Tüm Türkiye il ve ilçelerinde Fasıl müzik ekibi hizmeti vermektedir.

Fasıl için Ses sistemi kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Hızlıca Fasıl Ekibi ve Müziği

Fasıl Müziği ve Çalgıları Nelerdir ?

 • Tef
 • Kanun
 • Ut
 • Keman
 • Kemençe
 • Ney
 • Ritim saz
 • Klarnet
 • Kemane
 • Tambur

Müzik Grubu Kiralama Fiyatları,jpg

Fasıl Grubu İçerisinde Müzik Grubunun Olmazsa Olmaz Konusu Nedir  ?

Fasıl Grup Müziği için Ritim olmazsa olmaz.

Fasıl müziğini Kadın ve Erkek Musiki sanatçısı oluşturur.

Fasıl Müziği Hangi Türlerden Oluşur ?

Fasıl yapıldığı yere ve  yapıldığı kişilere göre isim alır.

Padişah huzurunda yapılıyorsa huzur faslı denir.

Kadınlar arasında yapılırsa kadınlar faslı denir.

Erkekler arasında erkekler faslı

Erkek ve kadın beraberce yapıyorsa buna da  karma fasıl  denir.

Açık alanlarda icra edildiğinde meydan faslı veya küme faslı denir.

Fasıl Formları Nelerdir ?

 • Ağır semai
 • Aksak semai
 • Saz semaisi
 • Yürük semai

Müzik grubu Kiralama

Pro Organizasyon Fasıl Grubu İle % 100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Özel günlerinizde fasıl ekibimiz ile olan anlaşmamızdan sonra bizlere güvenin ve artık fasıl grubu konusunu düşünmeyin.

Bizleri internet sitemizden  buldunuz ve hakkımızda hiç bir fikrinizin olmadığını biliyoruz ve bu konuda şüphe ile yaklaşmanız çok  normal, ama sizlere 15 yıllık birikimimizden sonra Pro Organizasyon olarak sizlere fasıl grubumuzun İstanbul da bir marka olduğunu söylemek isteriz . 

Fasıl Grubu Konusunda Garantili Markayız…

 • Bütün müzik topluluğumuzda hizmet veren ekip arkadaşlarımızın tamamı konservatuar mezunu olmaktadır.
 • Hizmet günü ve saatinde tüm ekibimiz ile adres te olma garantisi.
 • Seçkin repertuar ile tüm istekleri yerine getirme garantisi
 • Kıyafet temizliği ve kişisel bakım garantisi
 • Davet edildiğimiz ev, ofis ve işyerleri gibi aile ortamlarının bilincinde olma garantisi.

Fasıl Ekibi,jpg

Size Uygun Fasıl müzik grubu

Fasıl grubu ile alakalı bir çok çeşit olduğunu bilmenizi isteriz .  Eğer size uygun fasıl grubu konusun da sorun yaşamak istemiyorsanız bu  yazıyı okumaya devam edin.

Fasıl müzik topluluğu bazı ortamlara ayak uyduramayabiliyor , örnek vermek gerekirse Türk halk müziği icra eden bir fasıl grubu Türk sanat müziği icra edemeyebilir. 

Fasıl Ekibi Hangi Müzikleri icra Eder

Fasıl ekibi genel olarak Türk sanat müziği icra eder bununla beraber icra edilen enstrümanlar perde arkalıkları batı müziğine uygun olduğundan çoğu fasıl grubu enstrümanları popüler olan tüm müzikleri icra edebilmektedir.

 

Fasıl Darbukacı Kiralama

Tek Enstrüman Kiralama

Eğer fasıl grubu yerine tek bir enstrümanız kiralamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizler uzman organizasyon olarak tek enstrüman kiralama yapmaktayız . İşte tek enstrüman is kiralama listesi

 • Kemancı Kiralama
 • Darbukacı Kiralama
 • Davulcu Kiralama
 • Zurnacı Kiralama
 • Bağlamacı Kiralama
 • Klarnetçi Kiralama
 • Kanuncu Kiralama
 • Neyzen Kiralama

Başta İstanbul olmak üzere sizlere çalgıcı kiralama konusun da tek güvenilir firma olan uzman organizasyon güvencesindeki tüm müzisyen kiralamalarınız da kendi bünyemizde çalıştığımız fasıl ekiplerimizin % 100 Müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz.

Biz Bir Markayız

Pro Organizasyon olarak 2010 Yılından bugüne müzik ekibi kiralama yanın da İstanbul hayır lokması hizmetleri de sunmaktayız.

23 yorum

 1. Merhaba, 22 Temmuz Cumartesi günü müzikli bir eğlence yapacağız. Yer Silivri. 20:00- 01:00 saatleri arasında olacak. Darbuka, kanun, ud, klarnet çalan bir fasıl grubu arıyoruz. Bu durumda vereceğiniz fiyat nedir? Bilgi vermenizi bekliyoruz.

 2. Merhabalar internet sitenizde fasıl ilanınıza rastladım 3 ocak 2018 için Tuzla’da evde bir Doğum günü organizasyonu için ekip düşünüyorum bilgi, teklif, ve çalışmalarınız ile alakalı video rica ediyorum.iyi çalışmalar

 3. Merhaba fasıl grubu için önce nişanımda , sonra düğünümde fasıl grubu Ekibi arıyorum fasıl orkestra fiyatları neye göre fiyatlanıyor kişi başı fiyatları nedir örnek vermek gerekirse keman kiralama fiyatları 300 tl ise Kanuncu kiralama fiyatları 300 tl mi ? Ayrıca toplu halde kiralama fiyatları ne kadar lütfen bu konuda bizi aydınlatın 4 kişilik fasıl grubu fiyatı yazmanız yeterli mesela 1 ney 1 darbuka 1 kanun 1 piyanist 1 sanatçı’dan oluşan fasıl grubu ücretlerini bize lütfen yazın ayrıca bu fasıl Ekibi Orkestrası kuma gecemiz içinde kiralamak istiyorum böyle olursa. Yani nişan,kına ve düğün okursa daha ucuzmu olur bunuda belirtirseniz sevinirim iyi çalışmalar

  • merhaba fatma hanım fasıl grubu için önce nişanınızda sonrada düğününüz için bizden teklif itemişsiniz öncelikle atıılan bu ilk adımda hem size ve eşinize mutluluklar dileriz .
   fasıl grubu fiyatları kişi başı ücretleri artmakdatır fakat bu fiyat ortalama olarak bize organizasyonun uzun tarih ve saatini kesin bildirmeniz gerekmektedir bu konu ile alakalı sizlere daha iyi detaylı bilgi verebilmemiz için fasıl grubu fiyatları konusunda lütfen bizimle iletişime geçniz ilginize teşekkür eder mutluluklar dileriz…

 4. merhaba fasıl grubu arııyorum istanbul için orkestra kiralamak istiyorum kısacası bununla alakalı sizden istediğim 1 org 1 solist ve klarnet sazları orkestra kialama fiyatlarını bana mail atarsanız sevinirim birde fasıl ekibi kaç saat program yapar? ve fasıl grubu fiyatları kişi sayısı arttıkça fiyat artıyormu teşekkürler

 5. Merhabalar bizim 19 temmuzda. Kızımın Doğu için fasıl Ekibi arıyorum 5 kişilik fasıl Ekibi Orkestrası arıyorum sizi internette buldum lütfedip Ekibi kiralama fiyatları bilgisini rica ediyorum ayrıca eğer beğenirsek düğün için fasıl Ekibi kiralayacağım şimdiden bilginedinmek istiyorum iyi günler

 6. Merhaba fasıl grubu Ekibi istiyoruz Doğum günüm İçin orkestra kiralamak istiyoruz mümkünse Etiler semtinde olacak fasıl grubu için bizlere uygun keman kanun ve diğer orkestra sazları istiyorum konu ile alakalı sizden haber bekliyorum teşekkür ederiz

 7. merhaba yemekli alkollü bir organizasyonumuz olacak yaklaşık 20 kişilik 2 saatlik fasıl müzik ekibi arıyorum ..hafta içi ..28 mart’ta olabilir saat 20.00 -22.00 arası

 8. Merhaba 4 Mayıs cumartesi günü yapacağım doğum günü etkinliği için evde sahne yapacak fasıl ekibi düşünüyorum fiyat bilgisi alabilir miyim? Bide %20 indiriminizi merak ediyorum

 9. Merhaba, 29 haziran Cumartesi akşamı müzikli bir eğlence yapacağız. Yer yalova . 20:00- 01:00 saatleri arasında olacak. Darbuka, kanun, ud, klarnet çalan bir fasıl grubu arıyoruz. Bu durumda vereceğiniz fiyat nedir? Bilgi vermenizi bekliyoruz.

 10. Merhaba Avrupa yakası fasıl ekibi için iletişime geçmek istiyoruz bilgi berebilirmisiniz İstanbul Avrupa yakası İçin mi hizmet veriyorsunuz yoksa İstanbul Anadolu yakası içinde fasıl grubu kiralıyormusunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*