Balkan Bando Takımı

Balkan Bando Takımı Kiralama Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Balkan bando takımı ile düğün ,nişan ve kına organizasyonlarının yanında açılış organizasyonların içinde de yer almaktadır.

İstanbul da yapılan bu hizmetten kesintisiz tüm İstanbul ilçelerimizde sizden gelecek olan talepleriniz ile bando takımı kişi sayımızı belirliyor ve sizlere bu hizmeti sunuyoruz…

Gelin Alma Bandosu

Balkan Bando Takımı

Düğün Bandosu : Diğer ismi ile  balkan bando takımı olan düğün bandosu düğünlerde renkli kıyafet ve yapılan müzik tarzındaki değişiklik alışıla gelmişlikten çok daha fazlasını veren düğün bandosu düğün organizasyonlarının yeni ismi olmuştur.. Bu bando takımının diğer bando takımlarından ayrıcalığı eğlenceli müzik ve Pozitif enerjileri ve renkli kıyafetleriyle düğüne gelen misafirlere unutulmaz bir düğün organizasyonu anısı yaşatmasıdır. Düğün bandosu takımı en az 4 kişi en fazla 10 kişi olmalıdır. Bu özellikli bando takımı düğün organizasyonları haricinde mağaza açılışları içinde yapılan organizasyonlarda da yer alabilmektedir. .

düğün bandosu kiralama,jpg

Bando takımı hangi organizasyon ve etkinliklere katılmaktadır?

  • Düğün Organizasyonları ve düğün salonuna gitmeden öncesi gelin çıkarma konusunda hizmet veren düğün bandosu eğlenceli repertuar ve renkli kıyafetleriyle düğün organizasyonlarınıza katılmaktadır.
  • Mağaza açılış organizasyonları için hareketli şarkıları ve renkli kıyafetleriyle müşterileriniz ilgisini çeken bando takımı mağaza açılış organizasyonları için uygun ve başarılı bir etkinlik alternatif olmaktadır. Mağaza açılış organizasyonları için muhteşem bir ekip olan bando takımı mağaza açılışlarında  tüm gözler üstünüzde olacak.
  • Okul mezuniyet günlerinde iyi bir alternatif olan balkan bando takımı yeni mezun olan öğrencilere akustik bir eğlence etkinliği sunmaktadır
  • Nişan organizasyonları için en tercih edilenler listesinde artık listenin başında yer alan bando ekibi nişan etkinliklerine katılmaktadır.
  • Kına geceleri artık bando ekibi ile daha eğlenceli olmaktadır. Bu organizasyonlarda katılım sağlayan bando ekibimiz kına gecesi etkinliklerine katılmaktadır.
  • Milli Bayramlarda yerini alan ve olmazsa olmaz bando takımı özellikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gibi milli bayramların etkinliklerine katılım sağlamaktadır.
  • Bando Takımı Uygun Fiyata Bando Grubu Kiralama

Düğün Bando Takımı

Gelin Alma Bandosu İstanbul’da 

Balkan Bando grubu ile gelini evden çıkarma ile gelin çıkarma artık çok daha havalı olmaktadır. Gelin alma bandosu ile İstanbul ilçelerinde gelin çıkarmak artık bizim işimiz .   

Bando Takımı Kiralama Fiyatları

Balkan bandosu takımı fiyatları konusu merak edilen en fazla merak konusu olmaktadır .

Bando müzisyenleri ücretleri kişi başı olmaktadır?

Kişi sayısını siz belirliyorsunuz ama sizlere tavsiyelerimiz olacaktır, programın içeriğinden bizlere bahsetmeniz yeterli bunun için bizimle irtibata geçiniz…

düğün bando ekibi,jpg
Düğün Bandosu Kiralama

Bando Enstrümanları nelerdir?

Bando takımı türk entüroman kullanmamaktadır !

Bu enstrümanlar şöyledir.

Saksafon,trompet,trampet,davul,crash,fülüt,klarnet,obua,trombone,, vs vs

Bando Ekibi kiralama

Ekibi kiralamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip randevu almanızdır.

Nerelerde Hizmet Veriliyor ?

Bando ekibi sadece istanbul ve yakın illerde hizmet veriyor.

Bando Grubu Hangi Hizmetlerde Yer Alıyor ?

Bando grubu başlıca ( Düğün, Açılış Organizasyonları, Kına geceleri, Nişan Organizasyonları, ve bir çok bölümde hizmet vermektedir.

5 yorum

  1. Merhaba gelin almak istediğiniz konum veya adres bileğisiniz bizimle iletişime geçerek bizimle paylaşmanız gerekiyor ayrıca bando takımı kiralama İle alakalı tüm bilgi için bizimle iletişim numaramızdan iletişime geçiniz teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*