Balkan Bando Takımı

 Bando Takımı Kiralama Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin… 

 

Bando Takımı Nedir?

Bando takımı genel olarak 2/4  veya 6/8 ritim usulünde vurmalı ve nefesli enstrümanların icra edildiği bir müzik ekibi topluluğudur.  Aynı anda ve aynı ritim temposunda attıkları adımlar eşliğinde enstrümanlarını icra edebilen ve majör (grup şefi) talimatı ile hareket edip aynı anda ve zamanda enstrümanlarını icra eden bu topluluğa bando takımı denir.

Kaç Çeşit Bando Takımı Vardır ?

Günümüzde bando takımı dendiğinde askeri bandolar akla gelmektedir ama artık bir çok organizasyonda yer aldıklarından farklı tarzlar oluşmuş hizmet ve sektör olarak daha yeni organizasyonlarda adını müzik piyasasının ilk sıralarına taşımıştır . Kısacası ortam neyi gerektiriyorsa kıyafeti ve yapılan müziği ona göre şekillenmektedir.

  1. Düğün Bandosu: Diğer adı balkan bando takımı olan düğün bandosu düğünlerde renkli kıyafet ve yapılan müzik tarzındaki değişiklik alışıla gelmişlikten çok daha fazlasını veren düğün bandosu düğün organizasyonlarının yeni ismi olmuştur. Düğün bandosu hem gelin çıkarma konusunda artık yeni evlenen çiftlerin aradığı eğlence amaçlı bir müzik grubu olmuştur. Bu bando takımının diğer bando takımlarından ayrıcalığı eğlenceli müzik ve Pozitif enerjileri ve renkli kıyafetleriyle düğüne gelen misafirlere unutulmaz bir düğün organizasyonu anısı yaşatmasıdır. Düğün bandosu en az 4 kişi en fazla 10 kişi olmalıdır. Bu özellikli bando takımı düğün organizasyonları haricinde mağaza açılışları içinde yapılan organizasyonlarda da yer alabilmektedir. Sizlere balkan bandosu konusunda hizmet vermekte olup,  konusunda uzman olduğumuz Urfa sıra gecesi grubu organizasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…
  2. Askeri Bando: Bu bando topluluğunun tamamı asker vasıflı ve mızıka okulu mezunu olmaktadır. Bu bando takımı askeriye içinde  görev adı verilen ve genelde,’ yabancı bürokrat ve siyasetçileri karşılama, asker cenazeleri, bayrak ve sancak törenleri, asker yemin törenleri ve bazen halk konserleri ile bilinmektedir. Askeri bando yaklaşık en az 20 kişi olmaktadır bu bazen değişebilmektedir.
  3. Çocuk Bandosu : Çocuk bandosunun tamamı çocuklardan oluşmaktadır ve okul dönemlerinde milli bayramlarda görev almaktadır. Tamamı amatör olan çocuk bandosu milli bayramlara az bir zaman kala okul içinde yapılan çalışmalar ( provalar) yapılmaktadır ve genelde trampet , davul, ve perdesiz tek sesli bir enstrüman kullanırlar. Çocuk bandosu ekibinin öğreticisi okul öğretmenleri olmaktadır.

 

Bando takımı hangi organizasyon ve etkinliklere katılmaktadır?

  • Düğün Organizasyonları ve düğün salonuna gitmeden öncesii gelin çıkarma konusunda hizmet veren düğün bandosu eğlenceli repertuar ve renkli kıyafetleriyle düğün organizasyonlarınıza katılmaktadır.
  • Mağaza açılış organizasyonları için hareketli şarkıları ve renkli kıyafetleriyle müşterileriniz ilgisini çeken bando takımı mağaza açılış organizasyonları için uygun ve başarılı bir etkinlik alternatif olmaktadır. Mağaza açılış organizasyonlarınız için diğer sayfamızda çok daha fazlasını bulabilirsiniz tıklayınız…
  • Okul mezuniyet günlerinde iyi bir alternatif olan bando takımı yeni mezun olan öğrencilere akustik bir eğlence etkinliği sunmaktadır
  • Nişan organizasyonları için en tercih edilenler listesinde artık listenin başında yer alan bando ekibi nişan etkinliklerine katılmaktadır.
  • Kına geceleri artık bando ekibi ile daha eğlenceli olmaktadır. Bu organizasyonlarda katılım sağlayan bando ekibimiz kına gecesi etkinliklerine katılmaktadır.
  • Milli Bayramlarda yerini alan ve olmazsa olmaz bando takımı özellikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gibi milli bayramların etkinliklerine katılım sağlamaktadır.

İstanbul Bando Takımı Uygun Fiyata Bando Grubu Kiralama

Balkan Bondo grubu kiralama ihtiyaçlarınızda bizler ile iletişime geçerek uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bando Takımı Fiyatları

Bando takımı fiyatları konusu merak edilen en fazla merak konusu olmaktadır .

Bando müzisyenleri ücretleri kişi başı olmaktadır?

Kişi sayısını siz belirliyorsunuz ama sizlere tavsiyelerimiz olacaktır, programın içeriğinden bizlere bahsetmeniz yeterli bunun için bizimle irtibata geçiniz…

Bando Ekibi

Bando Enstrümanları nelerdir?

Bando takımı türk entüroman kullanmamaktadır !

Bu enstrümanlar şöyledir.

Saksafon,trompet,trampet,davul,crash,fülüt,klarnet,obua,trombone,, vs vs

Bando Ekibi kiralama

Ekibi kiralamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip randevu almanızdır.

Nerelerde Hizmet Veriliyor ?

Bando ekibi sadece istanbul ve yakın illerde hizmet veriyor.

Bando Grubu Hangi Hizmetlerde Yer Alıyor ?

Bando grubu başlıca ( Düğün, Açılış Organizasyonları,Kına geceleri,Nişan Organizasyonları, Ve bir çok bölümde hizmet vermektedir.

[Toplam: 5   Ortalama: 5/5]

5 yorum

  1. Merhaba gelin almak istediğiniz konum veya adres bileğisiniz bizimle iletişime geçerek bizimle paylaşmanız gerekiyor ayrıca bando takımı kiralama İle alakalı tüm bilgi için bizimle iletişim numaramızdan iletişime geçiniz teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*